Matrasconcurrent
het leveren van vrijwel alle producten op het gebied van slaapkamerinrichting en slaapcomfort.
-
Eline M
Snelle en goede levering ... slaapt heerlijk
-
Steward
3 tot 6 werkdagen levertijd, wacht al 14 dagen. Op email wordt niet gereageert. Telefonisch wordt er luchtig gedaan. Niet eeen sorry voor de langere levertijd Na 14 dagen komt het bericht wordt de 26ste geleverd. Ik zal dit afwachten (zie het somber in
-
Hoe beoordeel je Matrasconcurrent?
-
Marcel van Meijel
Levering zoals afgesproken
-
Johannis Z.
Mijn bestelling werd na een week verstuurd. Het matras is vacuüm verpakt geleverd, stevig opgerold in een grote lap plastic. Bij het openmaken blijkt wel dat er van kwaliteitscontrole geen sprake is geweest.
Ik heb een matras van 2.10m besteld en heb een matras gekregen van 2.00m met een extra stuk schuimrubber van 10cm er aan vast gelijmd.
Het matras zelf is slecht verlijmd, meerdere gaten tussen de zij- en boven/onderkant waar ik een à twee vuisten in kan stoppen. Ik kan in het matras wel zien dat de veren allemaal netjes individueel verpakt zijn en goed op hun plek liggen. -
An
Mooie, maar vooral fijne topper. Levertijd ongeveer 2 weken.
-
Saloua
Goed
-
Yvonne
Matras Prestige besteld en hij ligt fantastisch! Op vakantie waren deze matrassen in het huisje en aan de eigenaar gevraagd welk merk het was. Ik heb chronische pijn en vind een matras snel te hard. Toch wil ik er ook niet te ver in weg zakken. Deze matras geeft ondersteuning en voelt precies goed. Beter dan onze vorige en veel duurdere matras! We hebben een houten lattenbodem en die is wel op het soepelst ingesteld.
-
W.A. van Vliet
Goede site, goede prijs, snel geleverd!
-
Sander
Prima eigen productie boxspring! Goede en zware kwaliteit matras en snelle levering! Prima keuze!
-
Wim van Dijke
Goed matras vriendelijk geholpen aan telefoon
-
Piet De Vries
Snelle en correcte levering, goed product
-
D&M
2 persoons Topmatras Traagschuim NASA Deluxe Sensation gekocht en wat een heerlijke ervaring tot nu toe! Snel geleverd (4 werkdagen in december). Zo'n 2 dagen uit de verpakking 'uit gelegd' en vervolgens op onze medium harde matrassen gelegd. De topper ligt direct al fijn. Maakt ons bed een stuk zachter, met voldoende ondersteuning. Ook voor zijslapers. Heeft een stevige afwerking en maakt goed op, door de 10cm hoogte.
-
Gerdie Zweep - Dieterman
De levering was niet persé heel snel, maar de matrassen bevallen heel goed en daar gaat het om!
-
Berend garagoski
Prima matras
-
Tom Staijen
De levertijd op de website klopte van geen kant.
-
Sjoukje
Prima levering
-
G. Heine
Mijn produkt kwam netjes aan. Echter in plaats van de op de website beschreven aflevertijdstip van 5 werkdagen duurde het meer dan 3 weken. Na 2 weken zelf maar gebeld en het kon ook niet eerder worden geleverd. Dat is echt een minpunt!
-
Rolien Horlings
We slapen lekker💪
-
Jos van Leerzem
Snelle levering en prima product
-
Ton Zuidewijk
Goede service