Zeer slechte ervaringen. Levering van bestelling tweemaal na elkaar onvolledig. Niet behulpzaam om alsnog een volledige bestelling te leveren. Aangeboden om bestelling dan te komen ophalen, ook dit ging met veel moeite. Zeer teleurstellend, afrader.
Goedgekeurd
Lid van WebwinkelKeur sinds 2018
Regelmatige monitoring
Duidelijke voorwaarden
Klachtenbeheer
Echte ondernemer
WebwinkelKeur Reviews
Onpartijdig beheerd door WebwinkelKeur. Lees ons beleid en de voorwaarden.
- Harold
- Henry
In samenspraak met een medewerker van Tuincentrum Drint in Grootegast besteld. Parasol is geleverd overeenkomstig afspraak.
Hoe zou je Tuinmeubelwereld.nl beoordelen?
- Anna Biesheuvel
Product nog niet ontvangen, dus kan het niet beoordelen. De levering stond gepland voor vorige week dinsdag en hier heb ik speciaal vrij voor genomen. Op de dag zelf kreeg ik nog een tijdsindicatie, maar later werd de levering geannuleerd zonder duidelijke nieuwe planning. Sindsdien krijg ik wel updates, maar zonder concrete informatie over wanneer levering plaatsvindt. Daarbij al wel een verzoek ontvangen om een review te schrijven, terwijl het product nog niet geleverd is. Voor nu ben ik helaas niet tevreden over de levering en communicatie rondom de bestelling.
- Machiel Van der Meide
Via Tuin wereld parasolvoet bestelt.Bij aankomst blijkt deze beschadigt en is weer mee retour genomen.Er is vlot een nieuwe geleverd .Wielen gemonteerd er bleek geen speciale steeksleutel bij te zitten.Aan de ander zijde weer schade en met zwarte rommel weggewerkt.
- Hen Weijtenburg
Levering op toegezegde dag en tot in de tuin. Toppers!
- Jules Pieters
Mooie set, kwaliteit is uitstekend.