nagelbenodigdheden LS Cosmetics
-
Benjamin Warken
Super Produkt, schneller Versand und wirklich top Kundenservice. Mich hat die Persönliche Postkarte sehr gefreut
Liebe Grüße Benny -
Natascha Walraven reijnhoud
Snelle levering en zo lief een persoonlijke handgeschreven boodschap erbij dankjewel voor je hulp!!
-
Hoe beoordeel je nagelbenodigdheden LS Cosmetics?
-
Natoushka Isenia
Mijn bestelling wordt altijd zorgvuldig afgeleverd met altijd een mooie met de hand geschreven boodschap. Service is altijd goed en tevreden over de producten.
-
Joyce Hautekier
Eerste geweldige top ervaring met deze webshop! Ik had wat problemen bij het bestellen maar na vlotte en professionele hulp werd alles mooi besteld en heel snel geleverd! Super tevreden!!
-
Jetske Schreuders
Goede service ik kon mijn bestelling in overleg ook ophalen.
-
Casper
Netjes en snel!
-
Jose Bremer
Mooie kleuren super snelle levering
-
Miranda
Goede service, snelle levering
-
Joschi
Duurde wat lang voor ik contact kreeg. Daarna werd de bestellong snel en correct afgehandeld.
-
Kirsten
Fijne product variaties, goede prijzen, leuke sale artikelen, goede en rappe verzending.
-
Cor van de Weerdhof
goede snelle levering met leuke persoonlijke attentie
-
Saskia Lubbers
Snelle levering en persoonlijk contact als er iets is met je bestelling. Erg prettig.
-
Nouelle Bos
Ik heb alleen maar goede ervaringen. Ik ben de laatste weken wat warrig doordat ik hersenkanker heb dus maakte steeds tot vandaag zelfs steeds fouten maar de denkt met je mee en wat opgelost kan worden dat wordt dan ook gedaan en dat vind ik erg fijn en ben ik dankbaar voor zal er nog regelmatig bestellen zeker als ik leuke nailart zie koop ik de producten en ben verslaafd aan de glitters en andere art de gelpolish moet ik nog swatchen dus ben erg benieuwd 😍
-
Lilian
Snelle levering en er zat een kaartje bij , zo attent . Dat zijn de kleine attenties die de bestelling extra leuk maken .😃 👌
-
Tjarda Rijs
Geweldige service, heel persoonlijk . Zeer snelle verzending.
-
Nancy Heyns
Snelle service en klant vriendelijk ik heb heel snel mijn levering gehad
-
Sandra Van den Burg
Per ongeluk verkeerde producten besteld omdat ze bij het kopje "sale" door elkaar stonden. Deze mocht ik niet ruilen voor producten die ik wel gebruik. En 3 nagellakken die ik ontvangen heb zijn niet goed, er zitten stukjes (vuil) in de lak waardoor ik ze niet kan gebruiken. Op een klacht die ik heb ingediend voorzien van foto's hebben ze niet gereageerd. Uiteindelijk heb ik dus 9 producten waar ik niets aan heb. Weggegooid geld. Zo ben ik nog duur uit.
-
Ellen Principaal
Top spul , snel verzonden .
-
Marie-José Claes
Heel duidelijk en goede communicatie
-
Karin
Vriendelijke dame en prima service!