
Foto Semeins
-
Franco Gori Fotograaf
Dankzij de service van Foto Semeins en de verzekering,die Semeins mij eind 2019 aanraadde bij de aanschaf van een complete Nikon Z6 Set, heb ik mijn Nikonlens Z 14/30 weer volledig operatief in mijn fototas zitten.
Zeer tevreden over de schadeafwikkeling door Semeins en de Wertservice.
Dank jullie wel.Echt Top -
Ronald
De bij mijn camera als actie gratis meegeleverde accu (blauwe tekst, geen merk) was na ruim een jaar al defect, hield er onverwacht mee op en kon niet meer laden. De originele accu werkt nog prima, maar was op dat moment leeg.
Antwoord van Foto SemeinsBeste Ronald, waarom heeft u ons dit niet even gemeld ?
dan kunnen we de accu zou omruilen. Die moet uiteraard werken ook na een jaar.
Vriendelijke groeten Foto Semeins -
Hoe beoordeel je Foto Semeins?
-
Theo Verheijen
Aantal keren wat via de webwinkel besteld en het werd snel afgeleverd.
-
Ingrid - Maarssen
Telefonisch, snel en deskundig advies. Telefoon wordt direct opgenomen wat ook heel prettig is. Site verder ook overzichtelijk. Aanrader.
-
Natalie
Bij toeval kwam ik op de website van Foto Semeins terecht toen ik online op zoek was naar een Fujifilm X-S10. Graag koop ik mijn camera bij een winkel die wat centraler gelegen is (in dit geval Tiel) zodat ik evt. voor advies nog eens naar de winkel zou kunnen gaan. Daarnaast werden er bij de camera allerlei gratis accessoires aangeboden, wat het voor mij een erg goede deal maakte, aangezien de prijzen overal hetzelfde zijn. Ook de mogelijkheid om 5 jaar garantie te ontvangen via Ringfoto spraak mij erg aan. Zo heb ik de keuze gemaakt mijn camera bij Foto Semeins te bestellen. Al binnen 2 dagen kon in genieten van mijn nieuwe camera en toebehoren, die overigens keurig waren verpakt. De website is erg overzichtelijk en mijn volgende bestelling zal ik zeker bij Foto Semeins plaatsen (of bij de winkel langsgaan)!
-
Stas Oomen
Ik was me aan het oriënteren om een nieuwe Nikon te kopen. Zo fijn en deskundig geholpen dat ik over ben gegaan en de z6ii heb gekocht. Ook is me aangeraden om met mijn sigma lenzen verder te gaan. Dus geen andere lenzen gekocht.
-
Jannie
Ben zeer tevreden over service afhandeling van mijn nikon z5
Kreeg telefoontje wanneer de camera geleverd zou worden.
Volgende dag geleverd.
Netjes en vriendelijk geholpen door Pieter.
Foto semeins is een eerlijk en goed bedrijf.
Voor nieuwe klanten een aanrader.
Met vriendelijke groet
Jannie. -
Robert Post
Vlot en eerlijk geholpen bij mijn online aankoop. Nadat fabrikant niet volgens aangegeven planning aan Semeins kon leveren ben ik hiervan op de hoogte gehouden. Er is zelfs voorgesteld om het aankoopbedrag terug te storten als het te lang naar mijn mening zou gaan duren. Na enkele weken is alles keurig geleverd.
-
A.J. Geerts
Nadat ik de internetbestelling had gedaan van mijn nieuwe Nikon, bedacht dat ik toch beter deze aankoop zou kunnen gaan ophalen. Kort na mijn telefoontje een orderbevestiging in de mail met de mededeling "tot vrijdag. Toen ik de camera ging halen perfect en vriendelijk geholpen. De nodige uitleg gekregen en mijn nieuwsgierigheid naar een andere camera beantwoord door deze even uit te pakken en me te laten zien. Hier ga ik zeker terug.
-
Gerard van Veghel
Overzichtelijke website. Persoonlijke, deskundige en klantvriendelijke benadering bij vragen. Correcte afhandeling en levering.
Laad meer