ZilverVoorJou

ZilverVoorJou

ZilverVoorJou voor moderne, klassieke of basic zilveren sieraden.
9,5
1.196 klantbeoordelingen
Beoordelingen verzameld via WebwinkelKeur
Filter 669 reviews verzameld via WebwinkelKeur - 522 met beschrijving

Aantal sterren

Beschrijving

Andere eigenschappen

  • Anne
    Review voor ZilverVoorJou

    Oorbellen die ik had besteld werden niet meegeleverd, reageren niet op me mail. Oorbellen gaan snel stuk nee ik koop ze liever ergens anders!

    Antwoord van ZilverVoorJou

    Beste Annemarie,

    We vinden het jammer dat u een 1-ster review plaatst, maar lichten graag toe wat er daadwerkelijk is gebeurd, zodat andere klanten een eerlijk beeld krijgen.

    U was eerder heel tevreden over de oorbellen die u in maart dit jaar bij ons heeft gekocht. In november stuurde u vervolgens meerdere e-mails met het verzoek om gratis nieuwe oorbellen, zonder garantieclaim of bewijs van een defect. Omdat deze berichten uitsluitend gericht waren op het verkrijgen van gratis producten, hebben wij daar niet op gereageerd.

    Daarna plaatst u een nieuwe bestelling die niet betaald werd en daarom automatisch is geannuleerd. U gaf aan dat dit een fout van ons was, maar een betalingsbewijs heeft u nooit kunnen overleggen, logisch ook, want de betaling was simpelweg niet uitgevoerd.

    Vervolgens plaatst u een nieuwe, wél betaalde bestelling met een extra paar oorbellen. Direct daarna vraagt u opnieuw om een gratis paar oorbellen als “tegemoetkoming” voor de eerder niet-betaalde order, terwijl u stelde dat die situatie aan ons lag. Aan onze kant is er echter geen enkele fout gemaakt.

    Juist omdat u meerdere keren om gratis artikelen heeft verzocht, hebben wij uw betaalde bestelling extra zorgvuldig gecontroleerd. Deze is volledig, correct en compleet verzonden.
    Wij lossen altijd echte problemen op, dat is vanzelfsprekend.
    Maar wij versturen geen gratis artikelen wanneer daar geen enkele grond voor is. Dat is eerlijk, transparant en respectvol naar al onze klanten.

    Met vriendelijke groet,
    Renate

  • Cecile
    Review voor ZilverVoorJou

    Leuke overzichtelijke site. Mooie verpakking. Betaalbaar.
    Helemaal top voor een zilver liefhebber zoals ik.
    En ook fijn dat je je eigen naam kan kiezen bij de reviews. Als ik voor en achternaam moet vermelden haak ik af.
    Ook leuk dat persoonlijke kaartje erbij!

  • Hoe beoordeel je ZilverVoorJou?

    Hoe beoordeel je deze webwinkel?
     
  • J
    Review voor ZilverVoorJou

    Heel tevreden met levering en product. Lief kaartje en leuke verpakking ook!

  • Mark G.
    Review voor ZilverVoorJou

    Snelle verzending, mooie kwaliteit, geen emailtjes om een review achter te laten. Beetje jammer dat de sluiting een beetje klein is, omdat ik nogal dikke vingers heb maar dat neem ik op de koop toe!

    Deze review gaat over een zilveren koningsketting plus armband.

    Top bedrijf, ga zo door!!

  • Ruben
    Review voor ZilverVoorJou

    Mooie ketting en leuk kaartje erbij!!

  • Ethel Hogerman
    Geverifieerde klant van ZilverVoorJou

    Snelle levering. Mooi verpakt👍🏼

  • Marietje Van de Vorstenbosch
    Geverifieerde klant van ZilverVoorJou

    De bestelling kwam snel. Alles was met zorg ingepakt met ook n persoonlijk bedankje. Erg leuk om het op deze manier uit te pakken

  • Conny Bral
    Geverifieerde klant van ZilverVoorJou

    Prijs kwaliteit prima en ook nog eens leuk verpakt 🥰

  • Hans
    Geverifieerde klant van ZilverVoorJou

    Fijne persoonlijke service

  • Willemien Koning
    Geverifieerde klant van ZilverVoorJou

    Snel geleverd en erg attent

  • Annette Boven
    Geverifieerde klant van ZilverVoorJou

    Echt kadootje!

  • Monique Van Essen
    Geverifieerde klant van ZilverVoorJou

    Mooi aanbod voor redelijke prijs.
    Ben erg tevreden over de ring welke ik besteld heb. Was snel geleverd en mooi verpakt met een leuke kaart en klein zilverpoetsdoekje erbij.

  • Ada Verweel
    Geverifieerde klant van ZilverVoorJou

    mooie zilveren oorbelletjes

  • Eric
    Geverifieerde klant van ZilverVoorJou

    Trage levering, scharnier van 1 oorbel bij levering al speling, en na 3 dagen laat de sluiting al los. Prijs/kwaliteit niet in orde.

    Antwoord van ZilverVoorJou

    Beste Eric,

    Wat spijtig om te lezen dat je niet tevreden bent. Waarom heb je niet even contact opgenomen?
    Waarschijnlijk is het pinnetje van Huggie hoop tijdens het indoen iets verbogen. Dan sluit de oorring niet goed. Dit is super simpel te verhelpen door het pinnetje een heel klein tikje te verbuigen zodat deze weer goed sluit.
    De trage bezorging snap ik niet helemaal. Jouw bestelling is maandag meegegeven met PostNL en dinsdag bezorgd? Alle bestellingen geplaatst in het weekend worden maandag met de post meegegeven. Dezelfde dag bezorgen kan ik helaas nog niet aanbieden..

    Groetjes,
    Renate

  • Esther Draaijer
    Geverifieerde klant van ZilverVoorJou

    Snelle Levering

  • Paula Beeren
    Geverifieerde klant van ZilverVoorJou

    Mooi en fijn zilver. Snelle levering en de volgende bestelling zal binnenkort weer plaatsvinden.

  • Anonieme
    Geverifieerde klant van ZilverVoorJou

    Top kwaliteit en service

  • Karin Jongstra
    Geverifieerde klant van ZilverVoorJou

    Snelle levering. Super leuk verpakt en een leuke kaart erbij. Heel tevreden! Ketting besteld en hij is prachtig!

  • Marrielle Pietersma
    Geverifieerde klant van ZilverVoorJou

    Snelle levering, keurige verzending, mooi product!

  • Rosa Wilson
    Geverifieerde klant van ZilverVoorJou

    Prachtig glanzend zilver. Snel geleverd!