Sideways
Lidmaatschap geannuleerd
Lidmaatschap per 31-08-2025 stopgezet
-
Marc
Geweldige service. Probleem werd heel snel opgelost
-
Arjan
De schoenen die ik besteld had waren te klein maar het is daarna heel flexibel opgelost!
-
Barry
Snowboard en bindings heel en onbeschadigd geleverd. Helaas duurde het wel een week langer dan verwacht. Dit lijkt echter eerder een fout van DPD te zijn. Verder goede en vriendelijke klantenservice.
-
Wim Billet
Foutje in bestelling werd snel en vriendelijk opgelost!
-
Thijs Emons
Goede service. Duidelijke uitleg van het materiaal en nemen de tijd er voor om het voor je uit te leggen.
-
Mark Bonke
Goede service en adviezen. Kom hierdoor al meerdere jaren bij Sideways voor snowboard/wintersport spullen.
-
Stan Jansen
Goede service, veel kennis over alles wat met het snowboard te maken heeft! Zeker aan te raden! En ook voor een scherpe prijs!
-
Alwin
Ben in de winkel in Oldenzaal uitstekend geholpen door Arno, hij luistert naar hoe je een snowboard gebruikt/wil gebruiken en geeft hier goed passend advies op, met meerdere opties waar je uit kiezen kan. Ik ben zeer tevreden met mijn aankoop
-
Daan
Goede prijzen, goede service, snelle levering
-
Maaike
Pakket van iemand anders ontvangen en krijg geen gehoor van de klantenservice.
Dit bleek uiteindelijk miscommunicatie en ben later vriendelijk geholpen. Het pakket was snel opnieuw verstuurd, maar helaas te laat. Heb het kosteloos kunnen retourneren. Tip om in het vervolg even te checken bij de klant of het nasturen nog gewenst is, ivm de milieuimpact nu. Ook kritisch kijken naar openingstijden en communicatiemogelijkheden (whatsapp?) die vermeld staan voor de klantenservice, kennelijk komt dit niet overeen met de werkelijkheid. -
JvG
Snelle levering, op laa
-
Adwin Van Loo
Gemakkelijk te gebruiken webshop. Gematigde variatie van producten. Gematigde productbeschrijvingen. Omslachtige verzending, 1 bestelling van 4 kleine producten geleverd in 2 aparte pakketjes, via 2 verschillende leveringsdiensten, geleverd in 2 verschillende parcel shops.
-
Stephan Bloemberg
Prima aanbod in producten en snelle levering.
-
Clairé
Klein probleempje gehad met de bezorging van mijn bestelling, maar zoals altijd weer erg goed opgelost door de klantenservice.
-
Tim
Erg tevreden over de prijs van de producten. Bestelling was ook mooi snel afgeleverd.
-
Ingo Klieverik
Top geregeld en fijne begeleiding
-
Daniel van den Berg
Fijne webshop met een erg behulpzame klantenservice
-
Anneliese
Mooi groot assortiment tegen scherpe prijzen. zeker een aanrader!
-
Jeroen
Erg goed geholpen via de chat. Super blij met het snowboard en bindingen die gisteren binnen zijn gekomen.
-
Bas
Arno heeft mij geholpen om een mooie combinatie van binding en board te vinden. Veel kennis en mooie winkel!