Megacenter Warenhuis
-
Qayoumi
Bij Megacenter Warenhuis Eindhoven een gordijn besteld, maar de gordijnrail had een duidelijke fabrieksfout: veel geluid en de gordijnen sluiten niet goed. Dit is door de klantenservice erkend en er is een nieuwe rail besteld.
Helaas moet ik de vervangende rail zelf ophalen in Eindhoven, terwijl ik in Lelystad woon. Opsturen is geen optie en de reiskosten worden niet vergoed, ondanks dat de fout niet bij mij ligt. Dit zorgt voor extra tijd, kosten en moeite, bovenop het opnieuw verwijderen en plaatsen van de rail.
De communicatie was correct, maar de service en klantgerichtheid bij het oplosAntwoord van Megacenter WarenhuisBeste Qayoumi,
Je review is onterecht en oneerlijk. Dit platform is bedoeld voor website-aankopen. Wij verkopen op onze website www.megacenter.com geen gordijnen. Je hebt in de winkel gordijnen besteld. Alles is netjes en op tijd door ons geregeld.
Het is erg jammer dat je op meerdere platforms deze review plaatst, terwijl je had aangegeven tevreden te zijn met onze service. Het enige wat je van ons nog wilde, is dat we jouw reiskosten naar de winkel ook zouden betalen. Omdat we dit niet hebben geaccepteerd, schrijf je op meerdere platforms steeds dezelfde review.
Wij vinden het jammer dat je reviews op meerdere platforms plaatst om alsnog een vergoeding voor de reiskosten af te dwingen. Hierin gaan wij niet mee. Wij staan volledig achter de manier waarop onze collega’s het volledige traject zorgvuldig, correct en met extra inzet hebben afgehandeld.
Lees hieronder onze reactie die we al eerder met je hebben gedeeld op een ander review platform:
***
Beste Qayoumi,
We zijn erg verbaasd dat we deze review van je hebben ontvangen, omdat je richting onze collega's hebt aangegeven tevreden te zijn over onze service.
Om te beginnen willen we voor de gehele context graag het volgende vermelden. Nadat je in de winkel je bestelling hebt geplaatst, hebben onze collega's je meerdere keren telefonisch te woord gestaan naar aanleiding van herhaaldelijke vragen over de levertijd, terwijl we nog ruim de tijd hadden om je bestelling gereed te maken. Wij willen graag benadrukken dat we de aangegeven levertijden netjes hebben gehaald en de complete bestelling (gordijnen, jaloezieën en rail) is door de fabrikant zelfs twee weken eerder bij ons geleverd dan we je tijdens de aankoop hadden medegedeeld. Zoals je weet, hebben we op jouw verzoek de fabrikant gevraagd om je gehele bestelling vóór het nieuwe jaar nog gereed te hebben, terwijl ook de fabrikant het enorm druk had rondom de feestdagen. Dit is zelfs ook gelukt vóór het nieuwe jaar, terwijl wij officieel qua verwachte levertijd nog 2 weken tijd hadden.
Nadat je jouw bestelling bij ons in de winkel hebt opgehaald, thuis hebt gemonteerd en je vervolgens aangaf dat de rail iets meer geluid maakte dan normaal, hebben onze collega's uit coulance, flexibiliteit en bij wijze van voordeel van de twijfel aangegeven dat het 'lijkt' op een fabricagefout en hebben zij kosteloos een nieuwe rail voor je laten produceren. Toen je de oorspronkelijke rail kwam ophalen, was er namelijk geen zichtbare schade aanwezig en het is niet met zekerheid vast te stellen of de schade die je hebt gemeld gebruikersschade, eigen transportschade of fabricagefout is. Dit is bovendien de eerste keer dat wij hierover een melding ontvangen. Kortom, mijn collega's hebben je de voordeel van de twijfel gegeven.
Binnen 3 weken na je melding is de nieuwe rail door de fabrikant bij ons geleverd. In de tussentijd heb je de oude rail tijdelijk mogen gebruiken, zodat je niet zonder gordijnen zat, terwijl normaal gesproken de rail in zulke gevallen wordt gerepareerd.
Nadat de nieuwe rail gereed was, heb je onze collega's van de klantenservice-afdeling gevraagd om jouw reiskosten te vergoeden. Toen mijn collega's hebben aangegeven dat wij geen reiskosten vergoeden, heb je besloten deze review te schrijven.
We willen graag tot slot nog benadrukken dat onze collega's van de verkoopafdeling en klantenservice-afdeling bovengemiddeld veel (meer dan gebruikelijk) tijd en aandacht hebben besteed aan het beantwoorden van (vaak ook dezelfde) vragen. We vinden het jammer dat onze inzet en service toch anders zijn ervaren, maar wij staan achter de manier waarop wij het gehele traject zorgvuldig, correct en met extra inzet hebben afgehandeld.
Groetjes,
Team Megacenter Warenhuis -
Priya Gupta
First I didn't believe this shop but then
-
Hoe beoordeel je Megacenter Warenhuis?
-
Rukiye Yilmaz
Snelle levering en schadeloos en prachtige stukken die ik heb besteld
-
Manouk
Ik had 20 glazen besteld en bij het uitpakken zat er op 6 glazen al diepe krassen.
Antwoord van Megacenter WarenhuisHi Manouk,
Bedankt voor je review. Vervelend om te lezen dat je artikelen beschadigd zijn aangekomen.
Je hebt ons per e-mail laten weten dat een aantal glazen helaas beschadigd zijn aangekomen bij je en dat je de bestelling wilt annuleren. Wij controleren alle producten op eventuele schade voordat we deze verzenden. Helaas komt het soms voor dat er schade tijdens de bezorging door bezorgers kan ontstaan.
Op 7 mei 2025 hebben we je gemaild dat we de bestelling zullen annuleren en je een retourlabel van ons ontvangt.
Mocht je nog vragen hebben, dan kun je een email sturen naar klantenservice@megacenter.com
Groetjes,
Megacenter Warenhuis -
Emel Akbulut
Zeer snelle service en kwalitatief product, bedankt.Antwoord van Megacenter WarenhuisHi Emel,
Wat leuk om te horen dat je tevreden bent over de snelle service en de kwaliteit van het product. Heel veel plezier met je bestelling!
Groetjes,
Megacenter Warenhuis -
Irma Saribas
Sehr schlechte Qualität für diesen Preis!
Antwoord van Megacenter WarenhuisDear Irma,
Thank you for your feedback. We were surprised to read your comment, as we consistently strive to deliver high-quality products, and this is not a complaint we commonly receive.
We would appreciate it if you could provide more details or clarify the specific concerns you experienced, so we can better assist you.
Our team is here to help, and we're confident we can address any issue you may have encountered. Please feel free to reach out to us directly by sending an e-mail to klantenservice@megacenter.com
Kind regards,
Megacenter Warenhuis -
Trn.
Leuke winkel met mooie spullen, kwalitatief ook echt goed! Zeker een aanrader!
Antwoord van Megacenter WarenhuisHoi Trn,
Heel erg bedankt voor je leuke review!
Groetjes.
Megacenter Warenhuis -
Saranda Morina
👌🏼👌🏼👌🏼
Antwoord van Megacenter WarenhuisHi Saranda,
Dankjewel voor je review!
Groetjes,
Megacenter Warenhuis -
Corry Bennaars
Prima service en snelle levering
Antwoord van Megacenter WarenhuisHi Corry,
Dankjewel voor je positieve review! :)
Groetjes,
Megacenter Warenhuis -
Geert
Snel geleverd, alles echt heel goed ingepakt (ik had veel glazen besteld) en topkwaliteit gekregen. Alles bij elkaar echt zeer tevreden en dat voor een kleine prijs!
Antwoord van Megacenter WarenhuisHoi Geert,
Bedankt voor je leuke review en veel plezier met je bestelling! :)
Groetjes,
Megacenter Warenhuis -
Angelina de Vorst
Top en snel!
Antwoord van Megacenter WarenhuisHi Angelina,
Dankjewel voor je positieve review! Veel plezier met je bestelling.
Groetjes,
Megacenter Warenhuis -
Ebru Sehan
Ik ben super blij met mijn bestelling. Goed ingepakt en kreeg altijd een snelle antwoord op mijn vragen. Goede service en heel klantvriendelijk!
Antwoord van Megacenter WarenhuisHoi Ebru,
Fijn om te lezen dat je tevreden bent over onze service. We wensen je veel plezier met je bestelling.
Groetjes,
Megacenter Warenhuis -
Snoeks
Snelle levering. Van te voren gebeld en netjes persoonlijk bezorgd. Topservice! Dankjewel
Antwoord van Megacenter WarenhuisBeste Snoeks Automotive,
Bedankt voor jullie bestelling en mooi om te horen dat jullie tevreden zijn.
Tot de volgende keer!
Groetjes,
Klantenservice Megacenter Warenhuis -
Oznur Bulut
Dankzij DPD een week moeten wachten op mijn pakket. Wel blij na ontvangst😊 Er was een glas kapot maar ik krijg hem gewoon opgestuurd.
Antwoord van Megacenter WarenhuisHi Öznür,
Bedankt voor je review. Veel plezier met je bestelling! :)
Groetjes,
Klantenservice Megacenter Warenhuis -
Kaoutar Ben
Vanwege DPD plaats ik hier geen bestellingen meer (bestelling nog niet ontvangen)
Antwoord van Megacenter WarenhuisHi Kaoutar,
Bedankt voor je review. We vinden het heel jammer om te lezen dat je niet tevreden bent.
Op dezelfde dag dat je bestelling bij ons is binnengekomen, hebben wij jouw bestelling met DPD verstuurd. DPD heeft volgens de track&trace link die je hebt ontvangen, geprobeerd je bestelling bij jou te bezorgen. Helaas was je volgens de track&trace link niet thuis op de momenten dat DPD wilde bezorgen. DPD heeft je pakketje toen meegenomen naar een afhaalpunt, waar je jouw bestelling alsnog kunt ophalen.
We wensen je veel plezier met je bestelling. Mocht je nog vragen hebben, dan kun je ons zowel per e-mail (info@megacenter.com) als telefonisch (040 213 3450) bereiken.
Groetjes,
Klantenservice - Megacenter Warenhuis -
Sebahat Yozgat
👍👍👍👍👍
Antwoord van Megacenter WarenhuisHi Sebahat,
Bedankt voor de duimpjes omhoog en de 5 sterren.
Veel plezier met je bestelling!
Groetjes,
Megacenter Warenhuis -
İm Ahmet
👍👍👍👍
Antwoord van Megacenter WarenhuisHoi Im Ahmet,
Bedankt voor de duimpjes omhoog! Veel plezier met je bestelling.
Groet,
Megacenter Warenhuis -
Aleyna Kkb
Snelle service en mooie producten!
Antwoord van Megacenter WarenhuisBedankt voor je leuke review Aleyna!
Groetjes,
Klantenservice - Megacenter Warenhuis -
Dilek Yilmaz
Product zoals beschrijving en foto, op tijd geleverd. Meer dan prima ingepakt.
-
Masite Hanedan-Ersoy
Heel goed ingepakt!