Shopping-Point.nl
-
Jochem Knol
Op de site staat dat de door mij bestelde ventilator binnen twee werkdagen geleverd zou worden. Na die tijd niets meer gehoord en Shopping-Point.nl. Geprobeerd te bellen tijdens de beperkte openingsuren, maar niet bereikbaar.
Antwoord van Shopping-Point.nlBeste Jochem,
Bedankt voor uw feedback. We willen graag verduidelijken dat bij dit product een levertijd van drie werkdagen staat vermeld. Uw bestelling zou daarom vandaag geleverd moeten worden en is op het moment van uw review nog niet te laat.
Onze telefonische openingstijden staan duidelijk op onze website aangegeven. We hebben u inmiddels meerdere keren geprobeerd te bellen, maar helaas zonder succes.
Door drukte in verband met de kerstdagen bij de leverancier kan er soms vertraging ontstaan, al doen we er alles aan om dit te voorkomen. We nemen nog persoonlijk contact met u op per mail om dit netjes op te lossen. -
Angelique
Na een ruime week wachten wel een email krijgen voor een review , maar tot op heden nog geen product ontvangen, zelfs geen track of trace nummer om mijn bestelling te volgen . Ik vind het een waardeloze service . Van ma tot vrij van 9 tot 12 te bereiken ( krijg nooit iemand te spreken .
Antwoord van Shopping-Point.nlWat vervelend om te horen dat uw bestelling vertraagd was en dat u geen informatie heeft ontvangen. De deurbel bleek tijdelijk niet op voorraad en wij hebben hierover automatisch een e-mail verzonden, maar berichten naar Hotmail- en Gmail-adressen worden soms geweigerd of komen in de spamfolder terecht. Mogelijk is dat hier gebeurd — onze excuses hiervoor.
Ook onze telefonische bereikbaarheid kan soms minder goed overkomen op drukke momenten. Wanneer meerdere klanten tegelijk bellen en wij in gesprek zijn, blijft de telefoon bij de beller gewoon overgaan. Het lijkt dan alsof wij niet opnemen, terwijl we op dat moment al in gesprek zijn. Dat is uiteraard niet de bedoeling en daarvoor onze excuses.
Om het netjes op te lossen sturen wij vandaag een nieuwe deurbel naar u toe én storten wij het volledige aankoopbedrag terug. U mag de deurbel dus gratis houden.
Wij hopen hiermee te laten zien dat wij u serieus nemen en graag goed helpen. Mocht u nog vragen hebben, dan staan wij voor u klaar. -
Hoe beoordeel je Shopping-Point.nl?
-
M a v Deventer
Snelle levering de bel doet wat hij moet doen
-
Maartje
Deurbel ontvanger besteld. Dacht eerst dat de bestelling niet goed was. Ik werd na een mailtje netjes opgebeld en met goede instructies deed de ontvanger het.
Antwoord van Shopping-Point.nlHallo Maartje. Mooi dat we u hiermee telefonisch hebben kunnen helpen!
-
Jan Saenen
Ik werd goed op de hoogte gehouden van het te volgen traject van de zending
De zending voldoet volledig aan mijn verwachtingAntwoord van Shopping-Point.nlFijn dat alles naar wens is Jan!
-
Albert Rombaut
ik ben heel blij met deze deurbel doet het uitstekend allesis prima
zeergoede zaken om alles met te doen zijn overal beschikbaar voor
ik ben blij dat ik daar bij jullie mijn deur bel neb gekocht.Antwoord van Shopping-Point.nlHallo Albert, we zijn blij dat we u goed hebben kunnen helpen. Bedankt voor de mooie review!
-
Maria
Ben heel blij met het mooie product. Een draadloze deurbel met 2 fraaie ontvangers die ook in de huiskamer niet storend zijn. Ziet er degelijk uit, is makkelijke te installeren en heeft een ruime keuze aan melodietjes.
Heerlijk dat er geen batterijtjes meer nodig zijn. Daardoor is de {redelijk hoge aanschafprijs} op den duur weer gecompenseerd.Antwoord van Shopping-Point.nlBedankt voor uw mooie review. Fijn om te horen dat de deurbel en ontvangers goed bevallen en dat de installatie zo eenvoudig was. Veel plezier met uw aankoop!
-
Najir
Kwaliteit is goed, prijs was zeer concurrerend. Bezorging was op zich correct, maar je kon het niet eenvoudig op een ander tijdstip of dag laten doen.
Antwoord van Shopping-Point.nlHallo Najir, bedankt voor uw positieve review! Fijn dat u tevreden bent over de kwaliteit en prijs. Bij DPD kunt u via de myDPD-app wel de leverdag aanpassen. Hopelijk maakt dat een volgende levering nog makkelijker.
-
Peter Provoost
Snelle levering en zeer goede bel.super bedrijf.
Antwoord van Shopping-Point.nlBedankt voor uw mooie review. Fijn om te horen dat u tevreden bent. We wensen u veel plezier met de nieuwe bel!
-
Eric loze
De volgende dag in huis lekker snel alles netjes
Antwoord van Shopping-Point.nlBedankt voor het compliment. Veel plezier met uw bestelling!
-
Erwin
Na afronding van de bestelling (betaling via PayPal) kreeg ik een mail van Shopping-point dat de betaling mislukt was en dat ik opnieuw moest betalen via een link in de mail. Na controle bij PayPal zag ik dat de betaling wel degelijk gelukt was en stuurde ik een mail met de vraag of bij Shopping-point de betaling in orde was. De bestelling werd wel geleverd en was ok maar ik heb nooit een antwoord gehad op mijn vraag !!! Door de review heeft shopping-point gereageerd (ze hadden mijn mail niet ontvangen). Mijn aankoop wordt terug betaald terwijl ik daar niet om gevraagd had ! Top!!
Antwoord van Shopping-Point.nlHallo Erwin. Bedankt voor uw review! Wat jammer dat het contact eerst niet goed is gegaan. We hebben onze mailbox goed gecontroleerd, maar uw e-mail is helaas niet bij ons aangekomen. We hebben inmiddels het hele aankoopbedrag van €39,99 terugbetaald. U mag het product dus gewoon houden. Op deze manier willen we laten zien dat dit niet is hoe wij normaal werken en dat we onze klanten serieus nemen. We hopen dat dit laat zien dat wij altijd ons best doen om problemen netjes op te lossen.
-
Paul
Goede prijs / kwaliteit, snelle levering!
Antwoord van Shopping-Point.nlHé Paul, wat mooi dat alles naar wens is. Ook bedankt voor het delen van uw review. Dat waarderen we enorm!
-
Lucas Van 't Hoenderdaal de Jager
Ben meer dan te vrede over William , Mijn bestelde duur bel was niet voorradig , en toch de volgende dag een Bijna gelijke
Dank William , voor de zeer goede serviceAntwoord van Shopping-Point.nlHallo Lucas, fijn dat we het snel hebben kunnen oplossen met elkaar!
-
Familie Datema
Onze nieuwe deurbel werd supersnel geleverd, voor de beste prijs. Echt fijn dat we een losse bel konden bestellen bij de kinetische knop die we nog hadden (en die het nog prima doet). Al met al hebben we maar heel kort zonder bel gezeten
Antwoord van Shopping-Point.nlBedankt voor de mooie woorden familie Datema. Daar doen we het voor! Veel plezier met de deurbel en hopelijk nog eens tot ziens.
-
Claudia Videler
Functioneert niet
Antwoord van Shopping-Point.nlHallo Claudia, wat vervelend dat de deurbelversterker niet goed functioneert. Onze excuses voor het ongemak! We denken graag met u mee om dit op te lossen, bijvoorbeeld door te helpen met het gebruik of door het product om te ruilen. We hebben u zojuist ook per e-mail benaderd om samen naar een passende oplossing te kijken. Dan komen we er vast en zeker met elkaar uit.
-
Foto Video de Vries
De bestelde deurbel doet niet helemaal wat ie moet doen
Antwoord van Shopping-Point.nlHallo meneer de Vries, bedankt voor uw review. We vinden het erg vervelend om te lezen dat de bestelde deurbel met bewegingsmelder niet deed wat hij moest doen. Inmiddels hebben wij uw retour ontvangen en verwerkt, en het aankoopbedrag wordt vandaag of morgen op uw rekeningnummer teruggestort.
Soms kan dit soort problemen om verschillende redenen voorkomen. Mocht u toch nog een andere bewegingsmelder willen proberen, dan bieden wij u graag €5 korting aan op een volgende bestelling. Via de mail hebben wij u hiervoor een kortingscode toegestuurd. Uiteraard bent u geheel vrij om hiervan gebruik te maken.
Daarnaast hebben wij ook alternatieve modellen waaruit u zou kunnen kiezen. Mocht u advies wensen, helpen wij u graag om de juiste keuze te maken.
Mocht u nog vragen hebben, laat het ons gerust weten.
Met vriendelijke groet,
William van Shopping Point -
T.J. van Putten
2) Na een eerdere ervaring die te wensen overliet (zie hieronder: nr 1) moet ik zeggen dat ik erg goed geholpen ben door Shopping point. Ze hebben mij een perfect werkend nieuw exemplaar toegestuurd ter vervanging. Hartelijk dank!
1) Niet echt een succes, deze deurbel. Voor het lezen van de gebruiksaanwijzing heb je niet alleen een leesbril maar zelfs een loep nodig, en zelfs dan wordt niet duidelijk hoe je de verschillende melodieën kunt instellen en hoe je het tweede beltoestel aan de praat krijgt. Ik heb er maar één kunnen installeren op de standaard Ding-Dong toon. Hopeloos.Antwoord van Shopping-Point.nlHallo meneer van Putten, bedankt voor het delen van uw ervaring. We zijn blij dat we het goed hebben kunnen oplossen met u. Veel plezier met de nieuwe deurbel! Hopelijk gaat deze nog vele jaren mee ;)
-
rob kuyp
goed maar slecht verpakt
Antwoord van Shopping-Point.nlBedankt voor het delen van uw ervaring meneer Kuyp. Fijn dat het product goed bevalt! Goed dat u laat weten dat de verpakking beter kan – we gaan kijken of we dat in het vervolg beter kunnen doen.
-
P.G. Post
3 besteld, 2 ontvangen. Wordt binnen 24 uur hersteld.
Antwoord van Shopping-Point.nlHallo meneer Post, bedankt voor het delen van dit probleem. Daar hebben wij dan blijkbaar een foutje gemaakt bij het inpakken van uw bestelling. Gelukkig hebben we zojuist telefonisch met elkaar gesproken, en hebben we afgesproken dat we de resterende ontvanger direct nasturen. Als het goed is heeft u die dan morgen in huis. Mocht u nog vragen hebben, dan kunt u ons altijd een e-mail sturen of opbellen.
-
Richard Schoots
Prima website, snelle bezorging, maar helaas ontbraken twee bestelde artikelen. Gelijk opgebeld, en na mijn uitleg meteen zonder problemen of discussie door hen gecorrigeerd, en de volgende dag bezorgd.
Antwoord van Shopping-Point.nlHé Richard, fijn om te lezen dat we het zo gauw hebben mogen oplossen. Natuurlijk heel veel plezier met uw nieuwe deurbel en graag nog eens tot ziens ;)