Agletless
Lidmaatschap geannuleerd
Lidmaatschap per 13-08-2025 stopgezet
-
Renee Wilhelmina Hoogstad
Bestelling is nog (steeds) niet bezorgd
Antwoord van AgletlessHoi Renee,
Ik heb even gekeken en zie inderdaad dat er sinds 25 juli geen update meer is op de track & trace pagina. Mijn excuses voor het ongemak.
Ik heb direct contact opgenomen met onze verzendpartner om dit uit te zoeken. Zodra ik meer weet, laat ik het je weten.
Hou je mij ook even op de hoogte aanstaande zaterdag na 18:00 als het er tot die tijd op de deurmat ligt?
Groet,
Laura
Agletless Klantenservice -
Henk
Zou er 4 paar ontvangen (1 gratis) 3 paar ontvangen.
Antwoord van AgletlessBeste Henk,
Dank voor je feedback, al vinden we het natuurlijk jammer om te zien dat je een 1-sterren review hebt achtergelaten.
We hebben je direct na je bestelling gemaild om het gratis vierde paar voor je te regelen, maar hier hebben we helaas geen reactie op ontvangen. Dat is natuurlijk helemaal geen probleem, we willen het alsnog graag netjes met je oplossen.
Laat ons weten of je het vierde paar nog wilt ontvangen. In dat geval hoef je alleen €2,95 verzendkosten te betalen. Of, als je liever wacht: we bewaren het gratis paar op jouw naam en voegen het bij een eventuele volgende bestelling zonder extra kosten toe.
We doen altijd ons uiterste best om de best mogelijke service te bieden, en hopen dat we het op deze manier goed kunnen maken.
Hartelijke groet,
Laura
Agletless Klantenservice -
Henk Bloemhoff
Uitstekende service, vragen werden goed behandeld, afspraken nagekomen
Antwoord van AgletlessBeste Henk,
Dank je wel voor je fijne review. Heel blij om te horen dat je onze service als prettig hebt ervaren en dat alles volgens afspraak is verlopen. Daar doen we het voor!
Mocht je ooit nog vragen hebben, je weet ons te vinden.
Hartelijke groet,
Laura
Agletless Klantenservice -
Otis
Het duurde veel langer dan op de site stond, voor de veters binnen kwamen. De sluiting voor de uiteinden van de veters is niet heel sterk, je kunt de veters er niet mee strak trekken. De veters zijn erg mooi van kleur en goed van lengte.
Antwoord van AgletlessHoi,
Dank je wel voor je eerlijke feedback.
Fijn om te horen dat je blij bent met de kleur en lengte van de veters. Dat de levering langer duurde dan aangegeven is natuurlijk niet de bedoeling, excuses daarvoor. We geven altijd aan dat het 5 tot 8 werkdagen duurt, maar soms zit het daar helaas toch net overheen.
Wat betreft de sluitingen: dat hoor ik vaker bij dit type sluiting. We hebben die inmiddels uit het assortiment gehaald, juist omdat we daar niet helemaal tevreden over waren. Als je wil, stuur ik je graag een alternatief sluitingssetje op dat wél goed strak blijft zitten. Laat maar weten.
Hartelijke groet,
Laura
Agletless Klantenservice -
agletwaardeloos
Heeft meer dan een week geduurd voordat ik mijn bestelling kreeg en toen het eindelijk binnenkwam leek het niet eens op het artikel op de website.
Ik had Elastische veters rond 3mm met locks besteld maar de locks zijn heel anders en hebben geen gaatje in het midden om de veters uberhaupt door te reigen, kan hier nu niks mee.Antwoord van AgletlessHoi,
Wat balen om te horen dat het zo is gegaan. Dat is natuurlijk niet de bedoeling.
Voor de duidelijkheid: we geven op meerdere plekken aan dat de levering 5 tot 8 werkdagen duurt, maar ik snap dat het alsnog vervelend is als je bestelling dan nét aan het eind van die termijn pas aankomt.
Zou je me een foto willen sturen van wat je precies hebt ontvangen? Dan kijk ik met je mee. Ik zie in de bestelling dat het om de ronde 5mm veters met lock gaat. We hebben hierover de laatste tijd meer reacties gehad en hebben deze afgelopen maandag uit het assortiment gehaald.
Als je wilt, stuur ik je graag een vervangend paar op dat wél goed werkt — dan hoef je het daar in elk geval niet mee te doen.
Laat je het me weten?
Hartelijke groet,
Laura
Agletless Klantenservice -
cpm klous
uitstekende service prachtige veters.
Antwoord van AgletlessHoi Tineke,
Dank je wel voor je lieve review.
Of de (vervangende) veters nu al zijn aangekomen of nog onderweg zijn, ik ben heel blij om te horen dat je tevreden bent over de service.
Laat het gerust weten als ik nog iets voor je kan doen.
Hartelijke groet
Laura
Agletless Klantenservice -
Jeannette Middendorp
Goede kwaliteit.keurig bezorgd
Antwoord van AgletlessHoi Jeannette,
Wat fijn om te horen.
Dank je wel voor je mooie review en dat je de tijd nam om die achter te laten.
Als er ooit iets is waarmee ik je kan helpen, weet je me te vinden.
Hartelijke groet
Laura
Agletless Klantenservice -
Mark van den Boogaard
Na 10dagen nog steeds niets ontvangen terwijl levertijd 2-5 werkdagen is. Maar wel al verzoek om product te beoordelen.
Antwoord van AgletlessGoedemiddag Mark,
Dank voor je review. We hebben je bestelling erbij gepakt en zien op de track en trace pagina dat het pakket nog onderweg is. Onze excuses dat het langer duurt dan je had verwacht. We doen ons best om het zo snel mogelijk bij je te krijgen.
Laat het ons weten als het binnen is of als je in de tussentijd vragen hebt.
Met vriendelijke groet
Laura
Agletless Klantenservice -
Tamara ZK
Great product, very easy to put the shoes on and off especially for kids, and very happy with the after service, will definitely order again.
Antwoord van Agletless-
-
Sandra Van der Borst
Goede kwaliteit, simpel in gebruik. Goed op de hoogte gehouden van de status van levering
Antwoord van AgletlessGoedemiddag Sandra,
Dank je wel voor je mooie review, super fijn om te horen. Fijn dat alles goed is gegaan en dat je tevreden bent over de kwaliteit en het gebruiksgemak.
Altijd welkom bij Agletless.
Met vriendelijke groet
Laura -
A.E. Lodder
Altijd prima kwaliteit en service
Antwoord van AgletlessGoedemorgen,
Dank je wel voor je review, super fijn om te horen. En ook bedankt nog voor je eerdere berichtje.
Met vriendelijke groet
Laura
Agletless Klantenservice -
Sammie
Makkelijk besteld , goed geleverd en op tijd , netjes verpakt .
Ik heb de fluffy veters besteld , ik heb de 1.40 genomen omdat deze het meest besteld word maar ik denk dat voor mijn zoom vomero de 1.20 ook past . ( ik leg nooit een strik in mijn veters )Antwoord van AgletlessGoedemiddag,
Dank je wel voor je fijne review en je bestelling. Leuk om te horen dat alles goed is aangekomen en dat je tevreden bent over de fluffy veters.
Goede keuze ook om voor 1.40 te gaan, dat is inderdaad het meest gekozen formaat. Voor een model als de Zoom Vomero zou 1.20 ook goed kunnen werken, zeker als je geen strik legt. Mocht je daar nog eens vragen over hebben, laat het gerust weten.
Met vriendelijke groet
Laura
Agletless Klantenservice -
Raphael
Veter zijn mooi van kleur en goede kwaliteit heel blij mee
-
Sven Casteur
Trage levering
-
Aline Teekema
Veel keuze en leuke kleuren, ik ben er erg blij mee.
-
Chris Jansen
Veel keuze, goede kwaliteit en goede service
Antwoord van AgletlessDank je wel Chris, super fijn om te horen! 😁
Groetjes,
Laura -
Ed
Slechtste ervaring ooit. Blijkbaar veters (of bedrijf ), zit in Vlaardingen. Ik woon 15km ver. Veters zijn besteld 11 dagen geleden. Niets ontvangen. E-Mail gestuurd. Niets gehoord. Geen aanrader. Een keer. Nooit meer
Antwoord van AgletlessBeste Ed,
Dankjewel voor je bericht. Ik snap heel goed dat het frustrerend is als je iets bestelt en het langer duurt dan je verwacht.
Ik heb je bestelling even opgezocht en zie dat alles nog binnen de beloofde levertijd van 5-8 werkdagen valt. De veters zijn dus onderweg en we verwachten dat ze snel bij je bezorgd worden.
We hebben je eerdere bericht niet ontvangen — ik heb ook in onze spam gecontroleerd. Mocht je nog iets willen laten weten, dan kun je ons altijd mailen via info@agletless.nl.
Nogmaals dank voor je geduld, en mijn excuses voor het ongemak.
Met vriendelijke groet,
Laura
Agletless Klantenservice -
Jan Foppe
De mooiste veters, erg slimme sluiting. Prima service.
-
Dan
De veters zijn prima, maar moest erg lang wachten op de levering.
-
Alex Van As
Prachtige mooie producten
Jazeker, stuur mij nog maar een pakje elastische veters clip grijs. Dat zijn die 5 sterren wel waard.💐🤣😉👍