Vebics
-
Cis Antonis
Mijn bestelling zou 12 februarie bezorgd worden , maar is er nog steeds niet!
Heb al 2 keer een bericht bestuurd.Antwoord van VebicsBeste Cis,
Ik zie dat DHL aangeeft dat het pakket tijdens het vervoer beschadigd is geraakt. Daarom is het retour naar ons gestuurd. Wij hebben vandaag opnieuw het pakket klaargemaakt voor verzending. Het zou dan ook morgen geleverd moeten worden. Ik blijf het volgen zodat ik zeker weet dat het nu goed gaat.
U geeft aan dat u 2x contact met ons heeft opgenomen. Helaas zie ik geen enkele email van u of met uw bestelnummer. Kunt u aangeven naar welk e-mailadres u dit bericht heeft gestuurd?
Alvast bedankt.
Vebics.nl -
Renee Mellink
Snelle kevering, goed verpakt. Hoes kan ik pas over oordelen als ik m ga gebruiken. Fietsspiegel ziet er robuust uit
-
Hoe beoordeel je Vebics?
-
Dirk de waal
Na een probleem met de levering heeft vebics contact opgenomen en het opgelost.
Dank daarvoor! -
Luc
het gel fietszadelovertrek was exact wat ik zocht, op de website de juiste maten en een duidelijke beschrijving, misschien iets duurder maar voor topkwaliteit betaal ik graag wat meer, dus goede prijs. Vlotte levering.
-
Rita .Jongeneel
Prima tas ,snelle levering
-
Wim de Waart
Degelijke fietshoes
-
Fons van Raak
Snelle levering en retour betaling na retour zending en nieuwe levering was snel in huis.
-
Herman
Eindelijk een fietstas gevonden, die waterdicht is en je tevens als rugzak kunt grbruiken. Heel handig om je helm te doen bij een wandeling. Daarnaast is de prijs, prijzenswaardig.
-
Tiny Bent van der
Snelle correcte levering
-
Peter Kwakkel
Zie er prima uit , met mooie indeling, mooie kwaliteit
-
Patrick
De gegevens, zowel de beschrijving als de foto’s kwamen niet overeen met wat er geleverd was. Het was ook heel moeizaam communiceren, er ging telkens een lange tijd overheen om een reactie te krijgen en er werd meermaals dezelfde vraag gesteld, weliswaar op een beleefde manier. Uiteindelijk niet het correcte product gekregen omdat dit niet meer voorhanden was, maar er is ook geen tegemoetkomen gekomen. Het ‘verkeerde’ product lijkt in eerste instantie wel kwalitatief in orde.
Antwoord van VebicsBeste Patrick,
Hartelijk dank voor uw bericht.
Wij hebben inderdaad meerdere keren per e-mail contact met u gehad over uw bestelling. U heeft het juiste product ontvangen dat u bij ons heeft besteld. U gaf daarnaast aan dat er volgens de productbeschrijving een laptophoes bij zou zitten.
Dit bleek onjuist vermeld te zijn in onze omschrijving. Het door u bestelde product wordt standaard niet geleverd met een laptophoes. Omdat deze informatie wel op onze website stond, hebben wij de laptophoes kosteloos naar u nagestuurd. De fout in de productbeschrijving is inmiddels direct door ons aangepast.
Mocht u verder nog vragen hebben, dan helpen wij u uiteraard graag.
Met vriendelijke groet,
Team Vebics.nl -
Andre Daniels
Nog niks ontvangen
Webwinkel heeft het opgelost en we hebben het alsnog ontvangen. Goede service van de klantenserviceAntwoord van VebicsBeste Andre,
We hebben al eerder via de mail contact gehad. De tweede zending is maandag verzonden en vandaag afgeleverd. Nogmaals excuses dat er iets fout is gegaan. We hebben een onderzoek gestart bij de pakketdienst.
Gelukkig is de tweede zending wel naar behoren aangekomen, en dat met al die sneeuw!
Mocht je nog vragen hebben dan hoor ik het graag.
Met vriendelijke groet,
Martijn van Hoof
Vebics.nl -
Jos Leermakers
Prima snelle service
-
Anny van Gend
Is fietstas voor stuur. Nog niet gebruikt.
-
Tjitske de Boer
Hele snelle service en verzending
-
Els Lemmen
Snelle levering die goed verpakt was in een niet te grote doos
-
Cathy Mahulete
Doet goed aan de verwachtingen en was netjes en snel bezorgd dus zeker een aanrader en complimenten van ons.
-
Ad Rooij
Snelle levering en goede kwaliteit
-
Fred Drinhuyzen
Functioneel prima
-
D Ketelaar
Dit is mijn tweede hoes, mijn eerst hoes was helemaal verkleurd na 2 jaar. Gevraagt naar een andere kleur, maar heb geen reactie van Vibics gehad. Nieuwe hoes nog niet uitgepakt, dat komt met kerst.