BRETON STRIPE
Onze kwaliteit is hoog en gemaakt om meerdere seizoenen te dragen. Wij zorgen voor een constante collectie die veel klassieke modellen voert. Daardoor is onze Bretonse kleding weinig onderhevig aan de snelle modetrends.
-
Ron Visser
Prima kwaliteit en snelle levering
-
Lothar
Sehr gute Angebote (Qualität und Preis) und sehr schnelle Lieferung.
-
Hoe beoordeel je BRETON STRIPE?
-
Joep ten Brink
Prima
-
J Leemburg
Snelle levering mijn bestelling de volgende dag al in huis.
-
Jack Schiewold
Snelle levering. Shirt van hoge kwaliteit.
-
Yde Giesing
Zeer tevreden met de bezorging en artikel.
-
Evelyne
Goed verpakt, goede kwaliteit, snel geleverd
-
Marjolein Threels
Opa was helemaal gelukkig
-
Anoniem
Heel
-
Karin Pervoost
Snelle verzending en hele leuke mutsjes, zitten heerlijk en goed wasbaar, top.
-
Mariette Naaijen
Altijd snelle levering, fijne kwaliteit,prachtige shirts
-
Trudi Belgraver
Snelle levering, prettige communicatie!
-
Inge Boer
Goede sevice
-
A.
Snelle levering!
-
GREET HOF
SNELLE HANDELING, PAKJE WAS DE VOLGENDE WERKDAG AL BINNEN. LEUK BOEK OOK ERBIJ. BEDANKT VOOR DE SERVICES.
-
Stefan joachim
Ik heb mails gestuurd over de maatvoering, maar kreeg geen antwoord.
Ook kreeg ik elke dag een mail dat het de volgende werkdag bezorgd zou worden, dat duurde meer dan een weekAntwoord van BRETON STRIPEGeachte Stefan joachim,
Goedemorgen,
Wat vervelend om te horen.
We reageren altijd meteen op vragen.
Zo ook op die van u.
Zie mail van 11 februari.
Misschien is deze niet correct bij u aangekeken.
De levering van uw order is gelukkig uiteindelijk wel bij u aangekomen.
Maar normaal is de levering er de volgende dag.
U kan mij altijd rechtstreeks benaderen.
Ik hoop dat we u voldoende hebben geïnformeerd.
We horen graag van u.
Prettige dag.
Met vriendelijke groeten,
Mark Wilmering
Tel. +31 (0)637224206
-
Linda De Haan
Snelle levering was zo in huis!
Netjes met zorg ingepakt -
Linda
Zie de reactie hieronder, niet echt klantgericht: ik koop geen sjaals om terug te sturen. Na wassen nog steeds een stijve schurende lap. Ik ben erg teleurgesteld in de leverancier, ondank de goede reviews. Eerder: vier katoenen gestreepte/effen sjaals besteld. De stof voelt hard en schurend aan en valt niet prettig om de nek. Ik heb ze gewassen in de hoop dat ze zachter zouden worden, maar dat was helaas niet het geval. De klantenservice van Bretonstripe reageerde snel, maar bood geen oplossing; retourneren was niet mogelijk. Helaas geen positieve ervaring.
Antwoord van BRETON STRIPEBeste mevrouw De Bruin,
Dank u wel voor uw bericht. We betreuren het dat u niet tevreden bent over de sjaals.
U heeft vier sjaals bij ons besteld en deze alle vier gewassen. Wanneer u eerst één sjaal had gewassen en de overige ongewassen had gelaten, had u de andere exemplaren uiteraard kunnen retourneren. In dat geval hadden wij graag met u meegedacht over een passende oplossing van de gewassen sjaal.
Wij verkopen deze sjaals al vele jaren en in grote aantallen. Ze zijn vervaardigd van 100% katoen. Voor de productie gebruiken wij hoogwaardig, schoon gekamd katoen. Uw specifieke klacht herkennen wij dan ook niet uit eerdere ervaringen, maar wij vinden het uiteraard vervelend dat u dit zo heeft ervaren.
Met vriendelijke groet,
Mark Wilmering -
Joerg Templin
Very nice shirts, good quality. Perfect service and very fast delivery!
-
Rina Reijerink
De volgende dag al geleverd. Ben benieuwd hoe het nu met een omruiling gaat?