EU Perfume
-
Krzysztof Frajdenberg
Good price
-
Linda Buning
Producten geleverd zoals gewenst. Was wel handig geweest als er wat eerder een mail was gekomen over de verwachte levertijd en waar in het bestel en afleveringsproces de bestelling zich bevindt, na de bestelbevestiging heb ik zes dagen niets gehoord. Dat vond ik niet fijn.
-
Hoe beoordeel je EU Perfume?
-
Arno Stock
schnelle Lieferung , immer würde ich hier bestellen
-
Sylvia ten Hoove
Heerlijke geur. Let op er zijn twee versies van Molecule. De M-line en de E-line.
-
Sabrina Forma
Parfait
-
Ilona Daneels
Leveringstijd te lang maar was misschien een foutje van mezelf
-
Priscilla Vanhaverbeke
We hebben uiteindelijk onze bestelling goed ontvangen al liet ze wat op zich wachten. Na een week hadden we nog niets van onze bestelling gehoord. Na het sturen van een mail kwam alles op gang en werden de producten de dag erna geleverd. Voor de rest was alles in orde, alles was met zorg ingepakt. Heel scherpe prijzen voor het Neutrogena gamma! Top
-
natacha ceulemans
snel en professioneel
-
Ekaterina Bystrova
zeer goed, dank u!
-
Merve kaya
Dat was snel en lekker ruiken
Antwoord van EU PerfumeThank you for your feedback.
Kind regards -
Viorel Spiridonov
I never received my order, although the tracking provided shows it as delivered to a strange person in an uncertain place. To all contact attempts - this company never responds so we are going to prosecute these fraudsters through the authorities!
Antwoord van EU PerfumeDear customer,
If you clearly explain the issue and provide your order number, we will be happy to assist you.
Kind regards -
Françoise Saunier
Magnifique ! Prix très intéressants, livraison rapide, colis en bon état, je suis ravie !!
Antwoord van EU PerfumeThank you for your feedback.
Kind regards -
Willem
Oplichting , maken allemaal deel uit van Tudor. Verdere stappen worden ondernomen om jullie offline te halen.
MvgAntwoord van EU PerfumeDear customer,
If you clearly explain the issue and provide your order number, we will be happy to assist you.
Kind regards -
Merve Kayabaşı
die zijn goed
Antwoord van EU PerfumeThank you for your feedback.
Kind regards