Pure Fuel - Hoogwaardige Natuurlijke Supplementen
-
Shirley
Wij gebruiken nu sinds een maand LTO3 (pakket) van Pure Fuel en zijn heel tevreden als ouders. Onze zoon van 8 jaar heeft ADHD en heeft veel baat bij deze producten. Alles beter dan Ritalin, en andere traditionele medicatie (ieder zijn ding, mij wij zijn er geen fan van). Ook had ik een vraag en die was binnen enkele uren beantwoord door Coen.. (volgens mij de eigenaar)
De bestelling was ook keurig verpakt met een duidelijk bijsluiter met leeftijdscategorie.
Al met al erg tevreden en zeker een 5 sterren ervaring.
Groetjes Shirley & Michel -
Ad
Heb Scutellaria (ADHD) besteld, 4 stuks, € 134,- betaald en krijg 2 stuks geleverd en 1 stuk Omega3 en 1 stuk Magnesium, heb een mail gestuurd en geen reactie gekregen, vind € 134,- voor deze bestelling belachelijk Omega3 en magnesium zijn stukken goedkoper te verkrijgen. binnen een paar uur antwoord klopt dus ook niet en eerlijk ik voel me bekocht.
Antwoord van Pure Fuel - Hoogwaardige Natuurlijke SupplementenBedankt voor je review, al vind ik je bericht eerlijk gezegd nogal verwarrend. Je zou een bestelling geplaatst hebben van 4 producten voor €134. Je hebt 2 stuks Scutellaria (ADHD), 1 Omega 3 en 1 Magnesium ontvangen, precies zoals je hebt besteld.
Wat er precies is misgegaan in jouw verwachting is mij onduidelijk, maar ik reageer hier graag op.
Onze supplementen zijn van hoge kwaliteit, bevatten sterke extracten en worden in Nederland ontwikkeld en gecontroleerd. Je vergelijkt ze met goedkopere varianten, maar dat is appels met peren vergelijken. We krijgen vrijwel altijd 4- of 5-sterren reviews van tevreden klanten die bewust kiezen voor kwaliteit.
Dat je je bekocht voelt, vind ik oprecht jammer. Maar een 1-ster geven op basis van een verkeerd begrepen bestelling zonder verdere afstemming, doet geen recht aan ons werk of onze intenties. Ik probeer altijd snel te reageren, maar ik ben een kleine ondernemer (maak geen eindeloze reclame oid.. onze klanten komen voornamelijk via mond-op-mond reclame) en geen groot bedrijf met een klantenservice van 10 man.
Hoe dan ook: ik wens je alle goeds toe en hoop dat je alsnog baat hebt bij de producten.
Met vriendelijke groet,
Coen Olde Bijvank
Eigenaar Pure Fuel – Natuurlijke Supplementen -
Hoe beoordeel je Pure Fuel - Hoogwaardige Natuurlijke Supplementen?
-
Meijboom
Fijn contact en levering, goed product
-
Robert-Jan
Zeer tevreden met de kwaliteit van de producten, die echt top zijn in vergelijking met andere merken. Het LTO3 pakket voor ADHD is precies wat we zochten. Ook het pakketje was netjes en zorgvuldig behandeld. Echt een uitstekende ervaring, we zijn er erg blij mee!
-
Joyce
Geweldige service , vragen worden goed beantwoord!! Fijn product .
-
Yvet
Ik ben zeer tevreden! Goed contact met Coen. Altijd eerlijk advies. Ik ga zeker vaker bestellen!
-
Ceetje
Zeer tevreden over de producten van Pure Fuel. Al een aantal keren een bestelling gedaan. Bij vragen zeer goed advies gekregen. waarvoor nogmaals bedankt Coen. Heel veel succes met alles. En tot de volgende bestelling 😃
-
Diny
Uitstekend
-
Gerline
Hele fijne service, er wordt goed meegedacht, het contact is laagdrempelig. De lto3 helpt goed voor ons zoontje met adhd.