Chefstore.nl - Álles voor de Chef
-
Fred van Kempen
Het product was slecht een geheel onbruikbaar.
De letters en cijfers vallen er allemaal uit. Niet te gebruiken.
Fred van KempenAntwoord van Chefstore.nl - Álles voor de ChefVervelend om te lezen dat de letters van het bord vallen. We hebben niet eerder een melding ontvangen helaas. Graag verzoeken we je om contact op te nemen met de klantenservice, om het probleem te adresseren.
-
Ann De Maeyer
snelle, correcte levering
-
Hoe beoordeel je Chefstore.nl - Álles voor de Chef?
-
Wieshoeck
Aan het begin hadden wij problemen met de nieuwe apparatuur. Maar er kwam toch een monteur langs en nu zijn de problemen beholpen en we zijn blij.
-
Jan
Snel en correct
-
Grégory T de W
Delivery was very fast, and the item matches the description.
-
S
Snelle levering, product als beschreven. Klantenservice zoals het hoort.
-
Tugce
Heel goed service, scherpe prijzen, groot assortiment. Alles wat nodig is
-
C. Bakker
Gewoon zoals altijd snel, correct dus accuraat
-
Gerard Levels
Beste prijs/kwaliteit voor de 5l worstvuller van Maxima. En dan ook nog eens snel geleverd. Klasse.
-
Willem Langedijk
De webstore heeft snel en adequaat gereageerd op mijn bericht dat ik nog niets heb ontvangen. Dat pleit voor de webwinkel.
-
Dominique
Beschadigd product en volgens de algemene voorwaarden niet tijdig gereageerd, dus geen vervanging of terugbetaling. Gemakkelijk om er du svanaf te geraken voor jullie.
Antwoord van Chefstore.nl - Álles voor de ChefBeste Dominique, vervelend om te lezen dat je een beschadigde bestelling hebt. De bestelling is eind oktober al geleverd bij jullie en op 2 december krijgen wij pas een melding dat de borden beschadigd zijn. De bestelling bevond zich toen al ruim 8 weken bij jou op locatie. Zoals je kunt begrijpen kan er in de tussentijd van alles gebeurd zijn met de producten en weten wij niet wat er mee is gebeurd en kunnen wij hier geen verantwoording voor nemen. Wij hebben je nog wel een kortinggsbon gegeven voor de volgende bestelling. Hopende op je begrip
-
Maurice Dewitte
Bij het reinigen van het toestel opgemerkt dat er contermoeren ontbraken. De wafelplaten sloten niet af . Alvorens een toestel te verzenden naar de klant, zelf een controle doen of alles ok is, is aangeraden
-
Chris Sels
top!!
-
100071061
groot apparaat, transport was top geregeld!
-
Wiershoeck
Bij mijn koeling laat verf los, maar er komt geen monteur langs om de schade in kaart te brengen.
Ook lag in de koeling een sticker van energielabel D, ondanks er op de website van Label C wordt beweerd.
Verder maakt de deur bij het openen heel veel lawaai, maar dat zou normaal zijn. -
Arjan Pinkster
Prima levering. Het product wad perfect en voldeed aan alle verwachtingen
-
Luuk
Al een aantal keer besteld, keurig verlopen. Ook vragen zijn spoedig en naar wens beantwoord.
-
Emre Celikler
Top kwaliteit
-
Mark van der Linden
Meer dan prima
-
DFAE
krijg alleen maar als antwoordt dat ik terugebeld wordt dit gebeurt niet. nu al 5 weken een kapotte vriescel van nog geen jaar oud. Geen contact met chefstore te krijgen. Als je wel contact krijgt doet het niet wat het beloofd. zeer slechte service, onbegrijpelijk...