Royal Bedden
boxsprings, bedden
en matrassen.
-
Jannie en Mo
Mooie showroom in Dinxperlo, voor ons lekker dichtbij.
Goede uitleg gehad en met levering een kundige montage.
Wij zijn zeer tevreden met onze boxspring. -
Thijmen
Boxspring met voetbord met tv lift besteld voor 65 inch. De boxspring en het voetbord met tv lift is van hoogwaardig segment, snel geleverd en goede communicatie.
-
Hoe beoordeel je Royal Bedden?
-
Mark
Tv lift besteld, stond luxe afwerking stof aan de binnenzijde, aanfluiting, mdf! Deksel van de lift omhoog, allemaal nietjes om de stof vast te maken, heeft een vriendin van mij maar hersteld naar iets moois, dus het kan wel!
Zelf lift moeten oliën ivm gepiep!
Het meubel besteld met beugels om het te koppelen met mijn bed, zat er niet bij.
Na tig keer mailen eindelijk de lelijke beugels binnen, zelf inelkaar gebakken ofzo, zonder montagehandleiding. Mij was beloofd om 50% korting te krijgen op de beugels ivm de enorme lange leverduur...Tot op heden niks!
Nee, voor mij nooit meer royal bedden! -
Christina en Geert
Top service en snelle levering!
Tijdens de route indelen naar de Obelink waar we kampeer artikelen wilde kopen zagen we dat Royal Bedden ook op de route lag. We hebben telefonisch een afspraak ingepland en konden direct langskomen. We waren op zoek naar een caravan matras voor onze caravan en we zijn hier goed geholpen. We hadden hem binnen 2 dagen al in huis, erg tevreden! -
Patrick
Ik ben erg tevreden over de service en het product. Het proces verliep soepel en alles deed aan mijn verwachtingen en meer . Ook de communicatie was helder en vriendelijk. Zeker aan te bevelen!
-
Mich en Jesse
Wij hebben een outlet boxspring gekocht via de website. Binnen een week in huis en hij is van zeer hoge kwaliteit. Wij zijn er erg blij mee!
-
Lianna
Mega mooie boxsprings voor goede prijzen. Onze boxspring helemaal na ons zin en snel in huis
-
Annemarie
Op 23 nov. 2025 een bestelling gedaan voor een bedbankje. Na een mail dat mijn bestelling zou worden verwerkt niets meer gehoord. Na tig keer zelf contact op te hebben genomen met Royal bedden wat de status was van mijn bestelling op 16 februari een mail gekregen dat mijn bestelling geannuleerd wordt omdat de stof niet leverbaar is. Zoiets kan uiteraard gebeuren, maar houdt een klant op de hoogte en laat iemand niet bijna 3 maanden in de veronderstelling dat het product nog geleverd gaat worden. Mijn advies; bestel er geen artikelen die nog gemaakt moeten worden.
-
Mila
Bij ons in de familie is er geen twijfel mogelijk: als er een nieuwe boxspring nodig is, gaan we naar Royal Bedden in Dinxperlo. Inmiddels koopt onze hele familie hier al jarenlang hun bedden, en dat is niet zonder reden.
De service is ontzettend fijn en persoonlijk; ze nemen echt de tijd voor je en je voelt je geen 'nummer'. De boxsprings zelf zijn niet alleen van topkwaliteit, maar zien er ook nog eens prachtig uit in de slaapkamer. Of het nu gaat om het advies in de showroom of de uiteindelijke levering, alles wordt tot in de puntjes verzorgd.
-
Babs
Fantastische boxsprings, alles wat je wilt kan gemaakt worden. Mijn man is helemaal gek van het voetbord met tv lift met zijn nieuwe 75 inch tv, en ik voel mij een koningin in mijn bed. Ik raad dit bedrijf aan iedereen aan die een goede kwaliteit boxspring wilt!
-
Jan Willem
Leuke / vriendelijke mensen.
Boxspring naar eigen keuze (met gewenst advies) in de winkel zelf samen te stellen. Levertijd zou 4 tot 6 weken zijn. Boxspring werd op de dag af na 4 weken geleverd.
De door ons zelf gekozen topper bleek wel erg hard te zijn. Deze konden we probleemloos omruilen. Wel bijbetalen omdat we geruild hebben tegen een duurder type.
-
Herman
Uitstekend advies en uitmuntende service. Erg blij met de bedden.
-
Davy
Levering was goed, boxspring hebben we helemaal zelf na smaak samengesteld en wij hebben er geen woorden voor hoe mooi hij is geworden. Geen rugpijn meer het is nu een genot om te slapen. Voor ons geen andere beddenzaak meer! Groeten Davy en Samantha.
-
Frenk
Mooie winkel, en veel keuze in boxsprings.
-
Andy
Bed bevalt erg goed.
Goede service en kwaliteit. -
B
Misleiding
Antwoord van Royal BeddenWanneer ik uw review leest denk ik dat u het verkeerd heb begrepen.
Topper die op de foto zichtbaar was wordt ook bijgeleverd (nieuw) dit betreft topper silver, filmpje was ter illustratie voor de kleur (dit betreft topper bronze, en wordt niet meegeleverd).
Wij vinden het jammer dat u het zo heeft ervaren, wij gaan namelijk altijd voor 100% klanttevredenheid. Desondanks begrijpen we dat de situatie voor u vervelend was, maar helaas kunnen wij showmodellen geen geruimde tijd gereserveerd houden.
Met vriendelijke groet,
Royal Bedden -
Geri
Op tijd geleverd enzo. Dat zit wel goed. Een dure topper gekocht met een kern van talalay latex. De kern blijkt uit twee delen te bestaan doe niet goed verlijmd zijn en niet passend zijn gesneden. De bovenste helft is groter dan de onderste helft. Op de website staat niet vermeld dat de kern niet uit één stuk bestaat, maar verlijmd is. Ook telefonisch is dit niet vermeld. Het bedrijf reageerde dat dit altijd het geval is. Dat is niet juist. Tot nu toe altijd toppers gehad met een massieve kern uit een stuk. Als ik dit van te voren geweten had, had ik de topper elders gekocht.
-
Wilma Boele Rozing
Bed precies naar alle wensen en op maat gemaakt. Zeer klantvriendelijk en hele goede service.
-
Jo
Via de uitstekende website hadden wij al een keuze gemaakt. Voor de laatste details en vragen zijn we in de showroom geweest. Daar werd fijn meegedacht en is het gekozen model aan onze speciale wensen aangepast.
De levering van de stof liet op zich wachten maar we werden goed op de hoogte gehouden en door uitstekende service kwam het bed precies volgens planning. En het was het wachten waard! -
F. Jacobs
Bed online gekocht. Prima service via de telefoon.Er werd de tijd genomen voor uitleg en nog aanvullende info via mail