Frans
2e pinksterdag in Nijmegen gaan kijken bij Marinaut voor een 590 tender. Maarten stond ons te woord. Heel klantvriendelijk en open. Onze boot ingeruild en een mooie prijsafspraak gemaakt. Kort hierna werd de Marinaut door Maarten afgeleverd op locatie en nam hij onze oude boot mee. Het contact en de service zonder meer prima!
Kersten
Fijn geholpen door Maarten bij aankoop van buitenboordmotor.

Ingrid van Langen
Heel behulpzaam en klantvriendelijk, bovendien snelle respons.
Martin
Wat Marinaut onderscheidt is de snelle en effectieve communicatie, met name als er problemen opduiken. Maarten is een betrouwbaar en beschikt over het vermogen om snel en zonder discussie oplossingen te bieden voor eventuele issues. Deze klantvriendelijke aanpak en de persoonlijke toewijding van Maarten maken Marinaut tot een aanrader voor iedereen die op zoek is naar een kwalitatieve boot en uitstekende service in de watersportwereld.
Ber
wij hebben een Marinaut 540 gekocht occasie geleverd vaarklaar ,afgeleverd door Maarten pakt zijn tijd voor alles goed uit te leggen zowel op het water als aan de kant super tevreden kan er niks anders van maken. 14-06-2024
Kiki
Bij Maarten gisteren een occasion Marinaut 430 gekocht. Supergoede service, vaarklaar gebracht in het water vlakbij ons huis, we konden zo wegvaren. Goede uitleg van alles over de boot, motor, accu en onderhoud gekregen. Ook samen een proefvaartje met Maarten kunnen maken. De boot is precies zo als beschreven en op de foto's te zien was. Erg aardig en geduldige man, en fijne boot!