Tekenen? Kan ik dat wel? Ik heb de cursus bij Studio Patries gekocht en de eerste lessen al gevolgd. Duidelijke uitleg, enthousiast... Op naar de volgende lessen om mijn eigen mini's te gaan tekenen.
Mariëlle | Praktijk Cirkel van Leven
Ik heb bij studio Patries de cursus teken je eigen mini gedaan! Wat een goede complete cursus! Ze legt alles super goed uit, geeft waardevolle tips en het ziet er allemaal fantastisch uit! Antwoord snel op je vragen als je vastloopt! Echt een aanrader en Patricia is ook een super lief mens!
Ina den Boer
Erg leuke cursus, voor iedereen aan te raden!
Suzan Biemans
Ik ben zojuist gestart met de cursus mini's tekenen en ik ben nu al enthousiast! Duidelijke uitleg, fijne tips en veel, heel veel oefenbladen, dat is echt fijn! En heb ik vragen, dan mail ik Patricia gewoon en krijg ik vrolijk en snel antwoord
Daisy Reitsma
Ik ben zo onwijs blij met Patricia. Eerst heb ik mijn Mini logo besteld, top! Mensen herkennen mij gewoon. Toen konden de Minis niet achterblijven. Oeps! Daarnaast is Patricia lief, enthousiast en denkt ze fijn mee. Ik 'vrees' dat ik nog niet uit besteld ben. 🩷
Annette Smits
Patricia heeft een super-leuke illustratie voor de verjaardags- en kerstkaart voor mijn klanten gemaakt. Het contact was gezellig, duidelijk en snel. Bedankt!